אל תתפסו בלי כרטיס ביקור

 למה נחוץ לי כרטיס ביקור?

החלפת כרטיסי ביקור בפגישות עסקיות ואפילו בפגישות פרטיות כבר מזמן הפכה לסטנדרט מקובל. לא יעלה היום על הדעת לרשום את מספר הטלפון על פיסת נייר או על מפית בית הקפה למשל. כרטיס הביקור מייצג אתכם, מעביר את המסר שלכם וקובע לא מעט את טיב הרושם הראשוני שתשאירו.
 

מה חשוב שיופיע בכרטיס ביקור?

כמובן שקודם כל הפרטים הרלוונטיים. שם החברה, שם בעל הכרטיס והגדרת התפקיד. אם  מדובר בחברה יופיע גם הלוגו. יש מקום לתמונה, איורים, אילוסטרציות, רקעים ואלמנטים גרפיים. הזהרו מעומס יתר.
חשוב שעיצוב הכרטיס יימשוך את העין, יעורר עניין בבעליו וישדר אמינות. חשוב שהעיצוב לא יהיה מקושקש או גדוש, שיהיה קריא וברור ולא יהיה צורך בקורס פסיכומטרי כדי להבין מה הכרטיס מייצג.
כרטיס לליצנית יכול להיות צבעוני ופרוע, כרטיס לעורך דין יהיה מוקפד וסולידי. חברת הייטק תקבל דרך העיצוב תדמית מתאימה וכך גם הנגר השכונתי או יצרנית סבוני שמן זית.
עיצוב נאה המייצג כראוי את אופיו של העסק, נייר טוב והדפסה איכותית ישאירו רושם טוב. לעומת זאת: נייר זול, הדפסה גרועה, שגיאות הגהה ועיצוב רשלני ישאירו רושם לא רציני ולא מושך.מי מעצב כרטיסי ביקור?

אפשר לעצב כרטיס ביקור לבד. הרשת מלאה טמפלטים חינמיים. נכון. העיצוב לא יעלה אפילו שקל, אבל התוצאה לרוב לא מספיק טובה והמסר שמשדר הכרטיס אינו רציני.
בשביל זה יש מעצבים. תנו למומחים לעשות את שלהם.
עדיף שמעצב או המעצבת של לוגו החברה ישבצו אותו בנוסף לשאר הפרטים הנחוצים בצורה אופטימלית בכרטיס הביקור. חשוב שהשם יהיה בולט והפרטים קריאים. אפשר ורצוי להשתמש גם בצידו האחורי של הכרטיס. אפשר להשביח את כרטיס הביקור בהטבעות, לכה סלקטיבית, בפינות עגולות ובציפוי למינציה (מט או מבריק). הכל לפי הטעם האישי והתקציב.
 

רצוי וכדאי שתמיד יהיו איתכם כרטיסי ביקור שמייצגים אתכם בכבוד הראוי, כשמישהו מתעניין בעסק שלכם תוכלו לתת לו אחד ולא להחמיץ את המומנטום.

Osh-Design

אושרית ויבורסקי, עיצוב גרפי והקמת אתרים

אושרית ויבורסקי -  הקמת אתרים ועיצוב גרפי

Enter your text here

Enter your text here

אושרית ויבורסקי  |  עיצוב גרפי והקמת אתרים  |  077-7510755   |   050-3320400  |    oshrit@017.net.il

שלח

This field is required.

תודה על פנייתך

המייל נשלח בהצלחה

This field is required.

This field is required.

This field is required.

צרו קשר

סטודיו אושרית  - בקרו בדף שלי