אתר אינטרנט - הפרצוף שלכם במדיה

 

האתר הוא כרטיס הביקור שלכם ברשת. הוא מציג אתכם בפני הגולשים הוא הפרצוף האינטרנטי שלכם. לגבי חלק לא מבוטל  מהם זו תהייה הפגישה הראשונה איתכם. חכם סיני אחד (זקן כמובן) אמר: "רושם ראשון אפשר לעשות רק פעם אחת". ובכן, נסו לא לבזבז את המפגש החשוב הזה עם הגולש שלכם ועצבו את האתר כך שזה לא יגמר במפגש יחיד.
 

ההגיון של הניווט

ניווט מתוכננן ומעוצב היטב מזמין את המבקרים להישאר באתר ולשוטט בו. כמו שילוט ידידותי בפארק גדול. כל פינה באתר צריכה להיות נגישה במינימום קליקים. תכנון טוב של זרימת המידע תביא את הגולשים אל העמודים החשובים. בדיוק מאותה סיבה רצוי למקם כפתור חזרה לדף הבית בכל עמוד. מי שימצא את עצמו בדד-אנד ינטוש. אל תחביאו את התפריט הראשי ותנו לו להישאר לפחות בעמודים המובילים בדיוק באותו המקום. כך לא תאבדו גולשים בדרך. כדאי גם להביא בחשבון שהעין העברית נודדת מימין לשמאל. פיסת אינפורמציה זו חשובה בעת קביעת מיקום התפריטים וכיוונם.
 

עיצוב - לא כל יום פורים

מטרת העיצוב להעביר מסר תדמיתי ושיווקי, לשבות את העין ולייצג אותך עם כל הכבוד המגיע לך. אישית אני מעדיפה להמנע מגודש אלמנטים קופצים, מתחלפים ומהבהבים. לי הם עושים סחרחורת ובנוסף פירוטכניקה כבדה עלולה לעכב את טעינת העמוד. במקום שכל שניה נספרת יש זה יכול להיות קריטי. כנ"ל לגבי פרסומות. אם אפשר אז לא בעמוד הראשי. אותה הלוגיקה תקפה לבחירת  הצבעים. הצבע המוביל יקבע לפי צבע הלוגו או הצבעים הקבועים בתדמית הקיימת. אליו  יצטרפו צבעים בודדים לפי הצורך העיצובי.
 

טיפוגרפיה

בחרו בפונטים ייעודיים לאינטרנט הנתמכים על ידי כל הדפדפנים. ריבוי של גדלים ומשקלים יעיר באתר תזזית. בחרו מספר מינימלי של סגנונות כותרת וטקסט שוטף.


חיים ועסקים ביד הלשון

כבר פגשתי אתרים גדושים שמרוב כותרות, סלוגנים ובאנרים מהבהבים לא הצלחתי להבין מה הם מציעים. אתר טוב מכריז בעת פתיחתו במה הוא עוסק ומה יש לו להציע לך. האיפוק והשקט באתר עובדים לרוב לטובת בעליו. התוכן חייב להיות רלווטי, מעודכן, ערוך ובלי שגיאות כתיב מביכות. חשוב להקפיד גם על סגנון ותחביר. בסופו של עניין רמת הטקסט מעידה על בעל הבית. לא משנה אם אתם מוכרים מוצר, שירות או רעיון. שפה מרושלת כמו גם עיצוב מרושל עושים רושם רע.

Osh-Design

אושרית ויבורסקי, עיצוב גרפי והקמת אתרים

אושרית ויבורסקי -  הקמת אתרים ועיצוב גרפי

Enter your text here

Enter your text here

אושרית ויבורסקי  |  עיצוב גרפי והקמת אתרים  |  077-7510755   |   050-3320400  |    oshrit@017.net.il

שלח

This field is required.

תודה על פנייתך

המייל נשלח בהצלחה

This field is required.

This field is required.

This field is required.

צרו קשר

סטודיו אושרית  - בקרו בדף שלי