היי, שמי אשרית

אני מעצבת גרפית ומקימה אתרי אינטרנט ייחודיים לעסקים קטנים

אני עוסקת בעיצוב גרפי מגיל שלוש וחצי. הפרוייקט הראשון שלי היה איור בגיר אדום על קיר החדר שלי, שאמנם זכה לשבחים אבל נמחק מכיוון שעלה לאויר ללא אישור מתאים מהנהלת הרשות המקומית (אבא, אמא).

 

 

 

 

בבית הספר היסודי נתתי שירותי ציור לבני כיתתי שהתקשו במשימות שיעורי הבית – עד שהמורה לאמנות סגר לי את העסק. במהלך לימודי בתיכון "בליך" ברמת חן חל זינוק בקריירה שלי, כאשר תערוכת עבודות שלי הוצגה באולם הכניסה של המוסד, וראש עיריית רמת גן כיבד אותי בנוכחותו.

 

הייתי בין הראשונים בארץ שעשו הסבה מעיצוב גרפי ידני לעיצוב גרפי ממוחשב. כדרך החלוצים למדתי וחקרתי ימים ולילות מה המחשב היקר הזה יודע לעשות.

 

המעבר לעיצוב גרפי ממוחשב ביטל שורה ארוכה של מגבלות טכניות, שהיו מנת חלקו של העיצוב הידני. בעזרתו התאפשר לי לעצב פרוייקטים מורכבים שקודם היו בלתי אפשריים לביצוע, מה שהפך את המקצוע לעוד יותר מלהיב עבורי.

 

בשנת 1988 יצאתי לדרך עצמאית ופתחתי את הסטודיו שלי

  

קודם כל שירות

  • אני מאמינה בשירות טוב ונותנת ללקוחותי את השירות שהייתי רוצה לקבל בעצמי
  • אני עושה את עבודתי באחריות ובאהבה תוך הקפדה על כל פרט
  • אני מחויבת לאיכות, קשובה ללקוח, מגיבה מהר ועומדת בלוחות הזמנים
  • אני שומרת על ראש גדול גם כשהפרוייקט קטן בהיקפו
  • היכולות שלי הן תוצאה הרבה שנות נסיון ושורה ארוכה ארוכה של פרוייקטים

 

עם היד על הדופק

תחום העיצוב מתחדש ומפתיע מדי יום וקצב החידושים רק מתגבר, ואני ממשיכה ללמוד ולהתעדכן. אני יוצאת להשתלמויות מקצועיות מספר פעמים בשנה, עוקבת אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות בענף ומבקרת בתערוכות.

  

התמונה השלמה

עיצוב גרפי הוא חלק מתהליך ששותפים לו אנשי מקצוע שונים. כמה פעמים גלגלו אותך בעלי מקצוע מאחד לשני, הסירו את האחריות מעצמם והשאירו אותך עם בעיה לא פתורה? אצלי זה לא יקרה. אני עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי מקצוע מיומנים ואיכותיים, ויחד אנו נותנים מענה מקיף ואחראי לתהליך השלם.

 

ייעוץ עסקי

יועצים עסקיים יסייעו לך להגדיר את היעדים של העסק, להדגיש מה מבדל אותו מעסקים דומים, להגדיר במדוייק את המסר ואת קהל היעד. שלב זה חייב להתבצע לפני שאני נכנסת לתמונה, כי הצד הוויזואלי מושפע מההחלטות הנ"ל. על בסיס המידע העסקי אני עובדת על המיתוג ומעצבת את הלוגו, כרטיס הביקור, האתר וכל חומר שיווקי אחר שנחוץ לעסק שלך.

 

כתיבה שיווקית ועריכה לשונית

חשוב שהתכנים יהיו מנוסחים היטב, מכוונים לאג׳נדה העסקית ומניעים לפעולה. חשוב שהם יהיו מובנים לקורא ונקיים משגיאות כתיב או טעויות הקלדה מביכות. לשם כך רצוי לערב עורך לשוני, שיבחן את הטקסטים בעין מקצועית.

 

עיצוב גרפי

עיצוב לוגו הוא השפיץ של תהליך המיתוג. יש לך לוגו מנצח? תתחדש, יש לך נראוּת ואישיות עסקית, שהם האלף-בית של השפה הגרפית שלך. עכשיו אפשר לעצב עבורך אתר, כרטיס ביקור, פליירים, רול-אפס, שלטי רחוב וכל מה שדרוש לעסק שלך בשפה הגרפית המיוחדת שלך.

 

קידום באינטרנט

בשעה טובה האתר הושלם ועלה לרשת. כבר סיכמנו שהאתר שעיצבתי לך מדהים, אבל כדי שלקוחות פוטנציאליים ייכנסו אליו צריך לדאוג שהוא יהיה במקום גבוה ב"גוגל" ויבלוט ברשתות חברתיות. לשם כך מומלץ להתייעץ עם מומחה מקצועי לקידום אתרים.

 

דפוס

חלק מעבודתי כמעצבת גרפית הוא לקבוע מראש באיזו טכנולוגיה יודפס המוצר שלך, כדי לקבל את התוצאה האיכותית ביותר בעלוּת שמתאימה לך.

קיימים סוגים שונים של דפוס, וכל אחד מהם נותן מענה לצרכים אחרים. יתכן שהכי מתאים לך דפוס דיגיטלי, או אולי דפוס אופסט? ואולי דווקא דפוס משי?

ואם לא התבלבלת לגמרי... להדפסה הבסיסית אפשר להוסיף מגוון גדול של השבחות: למינציה, לכה סלקטיבית (כאשר רק חלקים נבחרים מקבלים ציפוי מבריק), הטבעות זהב, הבלטות, חיתוכים מיוחדים ועוד – הכל לפי הצורך, הטעם והתקציב.

 

Osh-Design

אושרית ויבורסקי, עיצוב גרפי והקמת אתרים

אושרית ויבורסקי -  הקמת אתרים ועיצוב גרפי

Enter your text here

Enter your text here

אושרית ויבורסקי  |  עיצוב גרפי והקמת אתרים  |  077-7510755   |   050-3320400  |    oshrit@017.net.il

שלח

This field is required.

תודה על פנייתך

המייל נשלח בהצלחה

This field is required.

This field is required.

This field is required.

צרו קשר

סטודיו אושרית  - בקרו בדף שלי